Українська мова та література

 Анотація мультимедійних матеріалів

Мультимедійним додатком до представленої роботи є дві презентації, створені за допомогою програми розробки презентацій Power Point з пакету програмного забезпечення Microsoft Office.
Предмет: українська література
Автор: Сорока Галина Петрівна, учитель української мови та літератури
Місце роботи: Вугледарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3
85670, Донецька обл., м.Вугледар, вул.Радянська, 2
Проблема, над якою працює: Громадянське виховання на уроках української літератури
Клас: 7

Презентація «Багатогранна творчість І.Франка» (3,59МВ)


Презентація «Багатогранна творчість І.Франка», яку вчитель демонструє учням для супроводу вступного уроку на початку вивчення теми, коротко знайомить учнів з обсягом творчої спадщини І.Франка, акцентуючи увагу на тих творах, які школярі будуть вивчати у старших класах. Весь показ проходить в автоматичному режимі з музичним супроводом. Тривалість демонстрації 5 хвилин. Презентація містить ілюстративні і текстові матеріали інформаційно-навчального характеру, розраховані на швидке сприйняття учнівською аудиторією. Презентація також може бути використана учнями для самостійного перегляду під час роботи над темою.

Презентація «Історичний коментар до повісті І.Франка «Захар Беркут»»(8,93МВ)


Мультимедійну презентацію «Історичний коментар до повісті І.Франка «Захар Беркут»» підготовлено для позакласної роботи з метою ознайомити учнів з історичними постатями, географічними назвами, які згадуються у повісті, та викликати інтерес до пошукової роботи. Весь показ проходить в автоматичному режимі з музичним супроводом. Тривалість демонстрації 7 хвилин. Презентація містить матеріали з історії рідного краю, обширний картографічний матеріал, ілюстративні і текстові матеріали інформаційно-пізнавального характеру, що мають на меті зацікавити учнів історичною минувшиною, спонукати до краєзнавчої роботи, ознайомити з архітектурними та археологічними пам’ятками України. Презентація може бути використана учнями для самостійного перегляду, а також як приклад для самостійної групової роботи над аналогічними проектами.

Повернутись на головну сторінку


!

Якщо Ви скористалися матеріалами нашого сайту, будь ласка, залиште нам повідомлення.
Будемо раді Вашим відгукам, критиці, пропозиціям.
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Таким же чином можете повідомити про непрацюючі посилання

При розміщенні матеріалів на інших сайтах - обов'язкове активне гіперпосилання
© 2009-2010 Content - Galina Soroka
© 2009-2010 Admin - Oleg Soroka
MyCounter - счётчик и статистика
Rambler's Top100